אופטיק ג׳וניור וורובל

ורובל אופטיק בוטיק (אופטיק סנטר ורובל בע"מ), הינו עסק משפחתי לאופטיקה הקיים כ- 35 שנה ומחזיק שלושה סניפים הממוקמים בדיזנגוף סנטר, לב הקניות של תל אביב.

W clinic

קליניקה אורטופטית

אופטיק ג´וניור

חנות אופטיקה לילדים

ורובל אופטיק בוטיק

חנות הדגל

לחנות וורובל אופטיק בוטיק הצטרפה חנות המתמחה במשקפיים לילדים אופטיק ג׳וניור וורובל.
החנות ממוקמת בדיזנגוף סנטר, תל אביב, ליד גשר הילדים.
בחנות צוות אופטומטריסטים המתמחים בהתאמת משקפי ראיה ושמש, עדשות מגע ובדיקות לילדים תוך הבנת צרכיהם היחודיים.
הקולקציה באופטיק ג׳וניור וורובל מורכבת ממגוון רחב של משקפי ראייה ממותגים מובילים, בדגמים, צבעים ומידות שונים, מחומרים המותאמים לילדים בגילאים השונים.

חנות משקפי הילדים

אופטיק ג´וניור

מטרת החנות להוות בית מקצועי ותומך עבור ילדים עם ליקויי ראיה.
אופטיק ג׳וניור וורובל ואופטיק וורובל בוטיק חרטו על דגלם לספר מוצר איכותי ועדכני בהתאמה מקצועית מושלמת,תוך שירות אישי ואמין. שילוב זה הוא ההופך את וורובל אופטיק בוטיק ואופטיק גוניור וורובל למותג מוביל בתחום האופטיקה. אופטיק ג׳וניור וורובל הינה חנות שמועצבת במיוחד לילדים על מנת ליצור חוויות קניה נעימה וידידותית יותר לילדים.

W clinic

קליניקה לאורטופטיקה

הקליניקה לאורטופטיקה W clinic בניהולה של אורטל ורובל בסכס, אופטומטריסטית ואורטופטיסטית,  מתמחה באבחון בעיות בראייה הדו-עינית כגון: מיקוד ראייה, עין עצלה ופזילה ומצוידת באביזרי תרגול ייחודיים.

בקליניקה הייחודית שהקמנו אנו מבצעים את האבחון, ומציעים את הטיפול המתאים. הטיפול יכול להיות מתן משקפיים, טיפול בעין עצלה ע"י סגירת העין הטובה לחלק משעות היום, קידום העין החלשה, וכן תרגילי עיניים לחיזוק הקשר בין העיניים ותפקודים דו עיניים. הקליניקה שלנו מצוידת באביזרי תרגול ייחודיים כגון תוכנת מחשב ידידותית לילד, שימוש במשחקים, המוקרנים על מסך גדול, משקפי תלת מימד וג´ויסטיק לשליטת הילד, וכן מכשירים שונים לתרגול וחיזוק תפקודי הראיה השונים. בנוסף, הקליניקה נותנת מענה לבעיות בראיה דו עינית גם למבוגרים.

הצוות שלנו

לנו צוות מיומן של אופטומטריסטים מוסמכים, אנשי מכירות, עובדי מעבדה ומשרד, העוברים הכשרות והדרכות תכופות, החזון ממומש.

החזון שלנו

ורובל אופטיק בוטיק, אופטיק ג´וניור ו- W clinic, חרטו על דגלם לספק מוצר איכותי ועדכני בהתאמה מקצועית מושלמת, תוך שירות אמין ואישי, ולהוות בית לפתרון של בעיות ראיה.